www.kalsigorta.com

Bireysel emeklilik

Bireysel Emeklilik, emeklilikte rahat etmeniz, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için güvenli bir şekilde tasarruf yapmanızı, bu tasarruflarınızı yatırıma çevirmenizi sağlayan özel bir emeklilik sistemidir. Yatırımlarınızla elde ettiğiniz birikimi emeklilikte ister toplu para, ister emeklilik maaşı olarak almanızı sağlar.

7 Ekim 2001'de yürürlüğe giren Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu ile düzenlenmiştir. Bireysel Emeklilik Sistemi, mevcut sosyal güvenlik sistemini tamamlayıcı özel sektörce yönetilen bir sistemdir. Sosyalgüvenlik kapsamında olsanız da olmasanız da, bireysel emeklilik sistemine girerek yapacağınız katkı payı ödemelerinizle, dönem sonunda ikinci bir emeklilik maaşı alırsınız.

 

Şirket Haberleri

Mehmetçik'in Sigortası Anadolu Sigorta'dan
Anadolu Sigorta vatani görevini yapmakta olan er ve erbaşlarımız ile TSK personeli için uygulayacağı ve Anadolu Sigortanın acenteliğini üstlenen Mehmetçik Vakfı Sigorta Aracılık Hizmetleri Limitet Şirketi aracılığı ile hizmete sunacağı Mehmetçik Yaşam Sigortası sözleşmesini geçtiğimiz günlerde imzaladı.
DEVAMINI OKU