www.kalsigorta.com

İşe Giderken Servis Kullananlara Kaskoda İndirim

Türk sigorta sektörünün öncü şirketi Anadolu Sigorta, işe gidip gelirken servis kullanan çalışanlara yönelik yeni bir kampanya başlattı.

 

Uygulama; Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde faaliyet gösteren özel şirketlerde çalışanlar ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan ve iş yerlerine servis araçları ile gidip gelen sigortalıları kapsıyor. Kampanyaya göre Anadolu Sigorta’nın “Birleşik Kasko” ürününü tercih edecek olan sigortalılar, işe gidiş gelişlerinde servis kullandıklarını belgeledikleri takdirde bulundukları şehre göre farklı oranlarda indirime hak kazanacaklar. Hâlihazırda birleşik kasko ürününe sahip olan sigortalılar ise uygulamadan, poliçe yenilenmesi esnasında faydalanabilecekler.

Kampanya özel araç yerine servis hizmetinden faydalanan dolayısıyla özel araçlarını daha az kullanan sigortalılar menfaatlerini daha iyi koruyabilmek amacıyla geliştirildi. Türkiye’de ilk defa yaşama geçirilen uygulamada indirim oranları, İstanbul’da yüzde 30, Ankara’da yüzde 20, İzmir’de yüzde 15, diğer illerde ise yüzde 10 olarak belirlendi. İndirimden faydalanmak isteyen sigortalılar, servis kullandıklarına dair çalıştıkları şirket tarafından hazırlanacak olan belgenin örneğini Anadolu Sigorta’dan temin edilebilirler.

Ayrıntılı Bilgi için 0 312 438 74-75