www.kalsigorta.com

Mehmetçik'in Sigortası Anadolu Sigorta'dan
Anadolu Sigorta vatani görevini yapmakta olan er ve erbaşlarımız ile TSK personeli için uygulayacağı ve Anadolu Sigortanın acenteliğini üstlenen Mehmetçik Vakfı Sigorta Aracılık Hizmetleri Limitet Şirketi aracılığı ile hizmete sunacağı Mehmetçik Yaşam Sigortası sözleşmesini geçtiğimiz günlerde imzaladı.

Anadolu Sigorta imzalanan bu sözleşme çerçevesinde, “Mehmetçik Yaşam Sigortası”  ürününü piyasaya sürüyor. TSK mensuplarına için geliştirilen bu ürün ile TSK mensubu personelin vefatı veya maluliyeti durumunda geride kalan ve bakmakla yükümlü oldukları kişilere ve kendilerine tazminat ödenmesi amaçlanıyor.

Kapsamı oldukça geniş tutulan Mehmetçik Yaşam Sigortası, silah altındaki er ve erbaşların yanı sıra uzman erbaşlar, uzman jandarmalar, sivil ve uzman memurlar, astsubaylar, yedek subaylar, subaylar ile bu kişilerin eşlerini, askeri okul öğrencilerini ve TSK yararına faaliyet gösteren vakıflarda çalışan personeli ve eşlerini kapsıyor. 


 

Şirket Haberleri

Anadolu Sigorta’dan KOBİ’lere özel ürün paketi

Sigortacılık sektörünün köklü firması Anadolu Sigorta, bireysel ve kurumsal varlıkların her zamankinden daha fazla risk altında olduğu kriz şartlarını dikkate alarak KOBİ’ler için özel bir ürün paketi tasarladı.

DEVAMINI OKU